Bericht
door hobbes » zo 13 apr, 2008 19:16
Met de vakantie in zicht ben ik nu volop bezig de dyane in een nog rijbaardere staat te krijgen. Ja ze heeft weer voor 2 jaar keuring, dat was deze keer geen probleem.
Net na de keuring heb ik de 3 aanhechtpunt voor de rolgordels erin gelast. De oudere gordels zaten erg beroerd, waren ook niet stelbaar.
het volgende mankement dat ik heb verholpen is het schuifruitje aan de bijrijderskant, dat steldingetje om hem vast te zetten was kapot, gelukkig had ik nog een ander liggen met ruitje.
Inmiddels is ze ook voorzien van een rechterspiegel ( handig met inparkeren en noodzakelijk vanwege de trekhaak)
en jawel die rubbers aan de binnenkant van de deuren zodat de deuren niet meer te ver opengaan.
Een andere schakelpook ligt ook al klaar want de oude rammelt als de ziekte...
Gister maar eens een dagje wezen lassen aan de achterklep. deze had zeer dringend aandacht nodig. mommenteel staat dze nog in de menie. het raampje heb ik er even uitgehaald, hele stukken waren gewoon weg...Komende week hoop ik daar mee verder te gaan.
met eendige groeten,