
Nu zijn er wel allerlei noodoplossingen als een stuk karton er tussen steken of een poetsdoek maar om daar nu elke keer de kap voor los te trekken om het te monteren of te demonteren ( je wil ook wel eens met die heerlijke ventilatie aan rijden) vond ik wel erg lastig.
Na een lange tijd met die ergenis rondgereden te hebben ben ik vorige week er maar eens aan begonnen om het te verhelpen.
Eerst het ( soort van ) dashboard gedemonteerd en daarna de schuifjes uit elkaar gehaald.


De schuifjes hoeven er niet uit, gewoon het moertje aan de zijkant los geschroefd en het popnageltje uit geboord. Daarna een dunne schroevendraaier er tussen gestoken.
Heel toevallig had ik van de nieuwe ramen van het huis nog een stuk glasband over! die heb ik op maat geknipt en tussen het draai gedeelte en het vaste gedeelte van de schuifjes geplakt.

Daarna heb ik het dashboard weer gemonteerd. Nu kan ik eindelijk weer rijden met een werkend ventilatiesyteem.
Weer een bron van irritatie weg ( ik heb er nog wel een paar bij de dyane...)