Pagina 1 van 1

Zwaar beschadigde draad achteras

Geplaatst: di 12 apr, 2011 01:00
door summersnoek
Voor de APK ben ik vandaag begonnen met het vervangen van het achterwiellager.
De moer die met dop 44 verwijderd moet worden was tot mijn verbazing op vier punten op de as vastgelast. Waarom dat was gedaan werd al snel duidelijk. Eerst
even die lasknobbels verwijderd met de lamellenschijf.
Toen de moer van de achteras kwam bleek er simpelweg geen draad meer op de achteras te zitten. Buurman (voormalig automonteur) er even bij gehaald en die zag ook dat dit geen snelle verwisseling werd van het achterwiellager.
Het idee is nu om nu een nieuwe moer te (laten) draaien die iets "krapper" is dan
een nieuwe moer van de 2cv dealer en nieuwe draad te snijden in de achteras. Heeft iemand nog (andere) tips en adviezen?
Groet,
Paul

Geplaatst: di 12 apr, 2011 01:36
door Punky
Draagarm vervangen door een ander goed exemplaar. Misschien uiteindelijk evenveel werk, maar dan is het wel weer origineel en dit werkt zeker. Zo duur zijn draagarmen ook weer niet. Is alleen wat werk, met name door de remleiding.

Geplaatst: di 12 apr, 2011 12:17
door dyane_maniac
ik zou de draagarm vervangen...

is op de korte termijn zelfs al minder werk schat ik en als je later nou nog eens gezeur hebt, heb je tenminste standaard spul ipv allemaal custommade.

Geplaatst: ma 16 mei, 2011 15:51
door Mart
Misschien een kitje....?