Pagina 1 van 1
Achterdeur sluit niet helemaal
Geplaatst: vr 13 mar, 2015 15:03
door chummydj
Heb net gezien dat mijn achterdeurtje niet goed sluit,het is maar een paar mm....als je rijd voel je meteen wat tocht...iemand raad hiermee !!
Geplaatst: vr 13 mar, 2015 15:35
door DucKKnutsel
Bij een eend neem ik aan? Ligt er aan waar c stijl? Je kan de slotvanger op de deurstijl verplaatsen naar achter. 3 boutjes iets los dan kan die naar achter hoog,laag.
De onderkant? Daar kan je weinig aan doen ligt dan aan de dorpel die er niet goed in zit. nieuwe die zou je dan moeten verzetten Deurrubbers helpt vaak ook wel.
Geplaatst: za 14 mar, 2015 16:07
door David
Deurtje zelf kun je ook gewoon beetje buigen.
Geplaatst: zo 15 mar, 2015 18:54
door chummydj
Kan je de ruit dan niet breken David !
Geplaatst: zo 15 mar, 2015 18:55
door chummydj
DucKKnutsel schreef:Bij een eend neem ik aan? Ligt er aan waar c stijl? Je kan de slotvanger op de deurstijl verplaatsen naar achter. 3 boutjes iets los dan kan die naar achter hoog,laag.
De onderkant? Daar kan je weinig aan doen ligt dan aan de dorpel die er niet goed in zit. nieuwe die zou je dan moeten verzetten Deurrubbers helpt vaak ook wel.
Het is bovenaan...bij een eend !
Geplaatst: zo 15 mar, 2015 19:26
door DucKKnutsel
Als je het voorzichtig doet, maar is niet de manier natuurlijk.
In jou geval zal de deur denk ik te ver zakken Waarschijnlijk het deur scharnier weg gerot of verbogen. Je deur scharnier valt onder op een soort blokje dat aan de b stijl zit kan zijn dat dat weg is of je scharnier verbogen zodat i er achter zit. Misschien kan je een klein kogel lager van een fiets wiel of zo in je deur scharnier laten vallen dan da achter deur weer terug. Het scharnier valt op dat balletje en zit zo iets hoger.
Als het maar heel iets is kan je je deur slot vanger iets schuin omhoog draaien door het dicht doen word op deze manier de deur iets naar boven gedrukt. Dit hoort origineel ook zo te zitten als ik het wel heb.
Geplaatst: zo 15 mar, 2015 20:30
door chummydj
Thx voor de info...morgen is nakijken..weg gerot betwijfel ik,omdat mn eend is zeer goede staat is...het is alleen bij 70 a 80 km/h dat ze het heeft en bij stilstand als ik tegen de deur duw,voel ik dat ze niet goed dicht is...een verschil dan van elke mm !!!
Geplaatst: ma 16 mar, 2015 11:24
door dyane_maniac
de slotvanger iets strakker naar binnen stellen.( of evt juist iets naar buiten als ie niet goed in de tweede klik valt) en een eend is natuurlijk een eend en geen mercedes. nu moet de deur wel goed sluiten natuurlijk maar die van mij sluiten goed, maar ik kan met 115km/h en harde wind vanuit een bepaalde hoek ook aan de bovenkant tussen deur en koets kijken.