Pagina 1 van 1

Ribbelkap

Geplaatst: wo 18 mar, 2015 12:27
door Kulio
Wie droomt en niet af en toe eens van een schitterende ribbelkap? Een kennis van mij die pas naar Frankrijk verhuisd is kwam er eentje tegen. Hij zocht een verkjaardagscadeau voor z'n vrouw en kocht hem. Een Eend uit 1955 in originele staat en in perfecte conditie. De vorige eigenaar had hem altijd in een schuur staan en hij kwam af en toe met mooi weer naar buiten. Er zit geen spatje roest op.

Maar ja, z'n vrouw vond het niks; ze kan er niet in rijden. Dus hij staat nu weer in de verkoop. Ik heb er zelf in gereden en kan u verzekeren dat een dergelijke auto in zo'n staat een zeldzaamheid is.

Ik heb zelf een Dyane in perfecte staat en twee auto's voor mij is net iets te veel. Het is echt een auto voor een verzamelaar.

Geplaatst: wo 18 mar, 2015 12:46
door dyane_maniac
... een kadootje voor z'n vrouw...

en er dan nog niet blij mee zijn ook



kom ik aan met mn bloemetje elk jaar....

Geplaatst: wo 18 mar, 2015 18:03
door Boudewijn
dyane_maniac schreef:... een kadootje voor z'n vrouw...

en er dan nog niet blij mee zijn ook



kom ik aan met mn bloemetje elk jaar....
Is jouw vrouw wel blij met dat bloemetje?

Geplaatst: wo 18 mar, 2015 19:24
door dyane_maniac
Haha gelukkig wel.

Hoewel het wel een goede smoes is om eens met een ribbelkapeendje aan te komen. :)

Geplaatst: wo 18 mar, 2015 20:18
door azuiper
oke, het volgende is niet vrouw-vriendelijk, maar ik zou het wel weten : DE RIBBELKAP BLIJFT EN DIE ONDANKBARE VROUW ERUIT !!!!

... zou mooi passen in die scheurkalender van " liefde is ..."

Geplaatst: wo 18 mar, 2015 21:18
door David
Ben wel erg nieuwsgierig naar de prijs........

Geplaatst: do 19 mar, 2015 07:05
door Kulio
David schreef: Ben wel erg nieuwsgierig naar de prijs........
Men wil er 7500 voor hebben.