Pagina 1 van 1

Nog 99.000 eenden op weg in frankrijk

Geplaatst: do 16 nov, 2017 21:56
door AZL57

Geplaatst: do 16 nov, 2017 23:21
door wusten-fuchs
?????

ben regelmatig in frankrijk



waarschijnlijk staan er dan 98999 in de schuur te verstoffen ( net zoals in nederland )


en kom ik die ene die nog rijd nooit tegen :D

Geplaatst: do 16 nov, 2017 23:39
door deusjevo
En een hoge concentratie eenden in het regenachtige noorden en de zilte westkust?

Geplaatst: vr 17 nov, 2017 17:40
door AZL57
Ik heb vaker gezien dat er in het noorden best veel mooie oude wagens te vinden waren. Veel mensen rijden meteen door naar het zuiden als ze op zoek zijn naar een oldtimer.. ;-)

Geplaatst: za 18 nov, 2017 12:00
door Kulio
Ik woon zelf in Frankrijk en ik zie ze nog regelmatig, Eenden, Dyanes, Mehari's en de aka's inbegrepen. Er zijn speciale Eendenclubs die in de zomer regelmatig bijeen komen. Niet zo zeer om elkaars Eend te bekijken, dat gebeurt uiteraard ook maar om met z'n allen ergens te gaan lunchen; alles in Frankrijk heeft een culinaire doelstelling.

Ik kwam vorig jaar op een rommelmarkt en werd met mijn Dyane prompt naar een aparte parkeerplek gedirigeerd waar alleen Eenden stonden. Dan maak je uiteraard met iedereen een praatje.

Ik heb ook weleens een visitekaartje onde de ruitenwisser gevonden met de vraag of de Dyane te koop was. Niet dus.

In het zuid-westen van Frankrijk wonen veel Engelsen. Ik heb daardoor ook weleens Eenden gezien met het stuur rechts.