Pagina 1 van 1

nieuwe stoelbekleding (wil niet vast)

Geplaatst: di 4 jan, 2005 14:38
door Delfosso
Hallo,

Ik heb nieuwe stoelbekleding (charleston) nu heb ik de oude er afgehaald. Deze stolehoes zat onderaan met 3 ijzeren stangetjes vast.

Nu heb ik de nieuwe bekleding er op zitten. Alleen krijg de zit gedeelte onderaan niet mooi strak. De 3 ijzeren stangetjes kunnen niet door de bekleding heen (zit vast genaaid).

Zit alleen een stoffen flapje waar je het stoelgedeelte mee om het frame kan vastzetten (moet je dan wel zelf naaien???)

Het is beetje lastig uit te leggen. Maar moet ik zelf die stangetjes in mijn bekleding naaien??

Geplaatst: di 4 jan, 2005 20:07
door Punky
Ik kon die stangetjes gewoon door de bekleding heen steken. Bij mij zat er daarvoor een zoompje genaaid. en vervolgens steek je ze dan in de gaten in je frame.

Geplaatst: di 4 jan, 2005 21:04
door Delfosso
Punky schreef:Ik kon die stangetjes gewoon door de bekleding heen steken. Bij mij zat er daarvoor een zoompje genaaid. en vervolgens steek je ze dan in de gaten in je frame.
Klopt bij mij zit ook en zoompje genaaid alleen zat dat aan de uiteinde dicht genaaid. Dus heb ik maar opengemaakt. Nu werkt het wel.

Topic mag dicht.