Pagina 1 van 2

ff voorstellen

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 17:09
door AJENSO
Al een tijdje ben ik bezoeker van het forum. De reden hiervan is simpel. Ik ben weer in het bezit van een eend. Even voorstellen dan maar. Op het forum is mijn naam AJENSO. De eend is rode 2cv6 (82-DB-NB, uit 1989. Origineel duits maar in 2000 toegelaten op nederlands kenteken). Ik zelf (Amon) heb na vele jaren terug eerst in een tweede handse blauwe Diane en later in een nieuwe rode 2cv6 (NN-04-LV) gereden te hebben nu weer gelukkig een eend aan kunnen schaffen. Welliswaar meer als hobby en tweede auto binnen het gezin. Naast mezelf maken van de eend ook Josien; Elke en Nieki gebruik ervan. Hopelijk volgende jaar ook Sanne, na het behalen van haar rijbewijs. Vandaar AJENSO. Bij deze hobby kun je wel wat hulp gebruiken. Nou mag ik daar in ons dorp Asten niet over klagen. Ik tel hier zeker een stuk of tien eenden, een behoorlijke eenddichtheid dus en de nodige specialisten. Specialisten die mij de weg naar het forum reeds hebben gewezen.

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 17:15
door Jeroen-citroen
:D Van harte welkom op dit forum

Groet, Jeroen

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 18:45
door Malle Babbe
@ AJENSO:

Welkom!!!



@Jeroen-citroen:

vergeet je niet wat???

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 19:19
door Jeroen-citroen
ow ja jij praat toch al voor jezelf :wink:
maar ook een hartelijk welkom namens diverse andere AMSTERDAMMERS

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 21:36
door OnsEendje2
Jeroen-citroen schreef:ow ja jij praat toch al voor jezelf :wink:
maar ook een hartelijk welkom namens diverse andere AMSTERDAMMERS
hehe :) thanks
(en dus nog een keer welkom)

p.s. Jeroen, er zijn nog wat andere nieuwelingen.... :wink:

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 22:18
door Jeroen-citroen
@OnsEendje2 :shock: jaaaaaaaa maar niet bij voorstellen dus dan moeten ze dat ff netjes doen en dan ga ik weer aan de slag en ik begrijp hieruit dat ik ook namens jou moet verwelkomen. Dan heb ik Transat, MalleBabbe (als ze niet voor haar beurt praat ) en ons eendje2 :roll: Ramon er ook maar bij gaan doen :?: :?: wordt een leuk rijtje :!: :!: :!:


Ajenso namens bovenstaande mensen welkom :D

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 22:28
door Malle Babbe
Jeroen-citroen schreef:@OnsEendje2 :shock: jaaaaaaaa maar niet bij voorstellen dus dan moeten ze dat ff netjes doen en dan ga ik weer aan de slag en ik begrijp hieruit dat ik ook namens jou moet verwelkomen. Dan heb ik Transat, MalleBabbe (als ze niet voor haar beurt praat ) en ons eendje2 :roll: Ramon er ook maar bij gaan doen :?: :?: wordt een leuk rijtje :!: :!: :!:


Ajenso namens bovenstaande mensen welkom :D

Als ze niet voor haar beurt praat?
HALLOOOO!!!
Wie had er ook al weer over dat hij het alleen namens de Amsterdammers kon doen?
:roll:

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 22:32
door Jeroen-citroen
:roll: voor jou maak ik graag een uizondering :wink:
Dus next time........

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 22:46
door Transat
Jeroen-citroen schreef:maar ook een hartelijk welkom namens diverse andere AMSTERDAMMERS
:lol: lekker makkelijk! Dan kan ik dit topic voortaan overslaan :twisted:
Veel plezier met je Eend en veel plezier op het forum, Amon!

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 22:53
door Jeroen-citroen
@transat
hoezo :twisted: je vroeg het laatst zelf, maar je bent zo weer van het lijstje hoor :lol:
Off topic Ik wordt gek de ene boos omdat ze niet op het lijstje stond en de andere omdat ie er wel op stond :cry: :cry:

Geplaatst: ma 31 jul, 2006 22:59
door Malle Babbe
:lol: :lol: :lol:

Geplaatst: di 1 aug, 2006 00:37
door Punky
Wat een gelul over A'dam zeg.

Ajenso welkom op het forum. Het doet me goed dat er ook weer een nuchtere Brabo bijgekomen is. :lol:

Laat die A'dammers maar lullen. :lol:

Geplaatst: di 1 aug, 2006 09:04
door OnsEendje2
Punky schreef:Ajenso welkom op het forum. Het doet me goed dat er ook weer een nuchtere Brabo bijgekomen is. :lol:
Leuk he? Zo'n INTERNATIONAAL forum :wink: :wink: :wink:
(en Wormer, da's toch zo'n Amsterdamse overloopgemeente :D ?

Geplaatst: di 1 aug, 2006 09:14
door rdm_2cv4
Ik denk dat de meeste Amsterdammers op dit forum ook nep Amsterdammers zijn. Dus opgegroeid buiten Amsterdam en dan voor werk of studie naar de stad gekomen. De mensen die in Amsterdam geboren zijn wonen tegenwoordig in Purmerend of Almere.


Amon, welkom :D en veel plezier op dit forum

mvg, robert
Woonachtig in Amsterdam, maar 100% Groninger :D

Geplaatst: di 1 aug, 2006 10:17
door Jeroen-citroen
@rdm_2cv4
Geboren, getogen en nog steeds wonend in prachtig Amsterdam

:wink: Jeroen