Pagina 1 van 1

Tank leeggereden; wat nakijken?

Geplaatst: di 29 aug, 2006 13:49
door pcrodent
Ik heb eergisteren m'n benzinetank helemaal leeggereden... Na vraag ik me af wat ik voor de zekerheid allemaal ff na kan kijken. Ik heb het benzinezeefje in de carburateur met behulp van het forum gevonden en dat was schoon. Toch lijkt ie wat minder lekker te lopen dan voorheen. Waar kan ik nog meer zoeken?

Geplaatst: di 29 aug, 2006 15:36
door Ramon
als ie na een week nog klote loopt dan de carb reinigen

Geplaatst: di 29 aug, 2006 17:23
door backfire
waarschijnlijk is ook aanzuigbuis in de benzinetank bevuilt of benzinepomp.

Geplaatst: di 29 aug, 2006 21:40
door Freek
Pas wel op voor gevoelsmatigheden! Je vreest dat hij minder lekker loopt omdat je daar verhalen over hebt gehoord en waarempel... Dat soort dingen heb ik zelf ook vaak.

In werkelijkheid heeft leegrijden niet vaak consequenties. Dat filtertje in de carb is dat laatste in de lijn, dus als dat schoon is (en er komt als je slingert brandstof pulserend uit de losgenomen leiding) dan zal het wel loslopen. Storingen door vervuiling in de benzinetoevoer zijn (althans da's mijn ervaring) vaak gelijk overduidelijk. Je staat namelijk stil langs de weg :D

Geplaatst: wo 30 aug, 2006 11:38
door pcrodent
Daar heb je natuurlijk ook een punt, Freek :D En ik ben inderdaad wel een paniekzaaier wat dat betreft :D Ik kijk het nog even aan en als ie me niet bevalt kan ik de carb nog even schoonmaken. Bedankt in ieder geval allemaal!

Geplaatst: wo 30 aug, 2006 13:54
door leo top
ja, bij de keren dat ik zonder brandstof stond was het gewoon weer tanken en doorrijden :idea:

Geplaatst: wo 30 aug, 2006 14:56
door Tom Duckpower
tis ook leuk om te weten dat er in de tank, onderaan de aanzuigbuis ook een filtertje zit..
Dus als er meuk in je tank zit, zal het er nog wel zitten ;)

Geplaatst: wo 30 aug, 2006 16:19
door pcrodent
Maar daar kan ik zeker niet makkelijk bij komen, bij die in de tank?

Geplaatst: wo 30 aug, 2006 16:22
door leo top
pcrodent schreef:Maar daar kan ik zeker niet makkelijk bij komen, bij die in de tank?
Als hij nog leeg is haal je hem zo onder je eend weg, volle tank wordt wat moeilijker.

Geplaatst: wo 30 aug, 2006 16:29
door pcrodent
Precies, lekker laten zitten dus voor mij :)