Pagina 1 van 1
dyane 6 dak
Geplaatst: za 27 okt, 2007 10:31
door swinbox
Hallo ik ben sinds kort mijn dyane aan het uitblutsen en ontroesten hier en daar, binnekort een nieuwe laag erop.
Maar mijn dak is aan het scheuren (juist boven mijn zetel natuurlijk). Het is nog het blauwe originele dak dat tot achter kan opgerold worden. Ik zou het gewoon toemaken maar gans de stof is redelijk verhard en ik zie ze binnekort op andere plekken ook nog scheuren.
Zijn deze daken nog in degelijke staat verkrijgbaar en wat mogen ze ervoor vragen? Of zijn er andere oplossingen?
Geplaatst: za 27 okt, 2007 10:46
door siemen
jaa die zijn nog verkrijgbaar ik heb hier ook nog een krap aan nieuwe liggen was vorig jaar nieuw gekocht. dus als het goed is zijn ze verkrijgbaar
Geplaatst: za 27 okt, 2007 11:25
door Punky
club cassis heeft deze daken in de catalogus staan.

Geplaatst: za 27 okt, 2007 12:44
door martijntje
ik heb nog een polyester schuifdak liggen voor een dyane, perfect voor dagelijks gebruik!
Geplaatst: za 27 okt, 2007 13:04
door Michiel van G.
een polyester SCHUIF dak?? wat moet ik me daarbij voorstellen?
Geplaatst: za 27 okt, 2007 13:27
door Jeroen-citroen
Ik geloof dat er laatst zoiets op marktplaats stond.
Is ongeveer hetzelfde als het polyester dak voor een eend
Geplaatst: za 27 okt, 2007 15:24
door AZL57
Op een 2cv is een polyesterdak een onding. Vooral in de winter de auto krimpt door de kou meer dan het dak en dat gaat dan klapperen, verder is de afdichting aan de voorkant niet goed, wind en sneeuw dringt binnen, het is zo al koud genoeg in de eend ;-)
Geplaatst: zo 28 okt, 2007 18:37
door martijntje
michiel het is een confortop waarbij je het eerste deel, net als een roldakje, over de achterste helf kan schuiven. ik vind dit swinters prettiger dan een roldakje omdat het minder toch, athans op een dyane... ofdat het mooi is??
Geplaatst: ma 5 nov, 2007 15:48
door revi
Geplaatst: di 8 jan, 2008 13:20
door swinbox
Ik ben laatst naar een citroën-garagist geweest (waar de mijne van komt), die gaf mij direkt een catalogus van een of andere hollandse shop waar ze zowat alle stukken hebben die nog te maken zijn, maar het zijn wel serieuze afzetters. Hij deed precies of er geen enkel stuk meer van te vinden is. In leuven is er naar het schijnt ook een soort 2cv speciaalzaak die redelijk is van prijs (gehoord van een 2cv freak die daar altijd gaat).
Dus moest het daar niks worden zal het ami-2cv worden.
bedankt voor de links en info
Geplaatst: di 8 jan, 2008 14:25
door SamClukkers
Erik in Leuven is al zeker 5 jaar verdwenen, enige wat daar nog rest is CQS (verkooppunt Cassis), maar die is ondertussen ook al verhuisd naar Tienen.
Geplaatst: di 8 jan, 2008 16:21
door Charly
Heb afgelopen zomer een nieuw Dyane dakje gekocht bij BCC voor € 130,-
Geplaatst: di 8 jan, 2008 16:26
door SamClukkers
Da's geen geld.