Pagina 1 van 2

Ze komt eindelijk! 12-93-DN

Geplaatst: do 24 jul, 2008 20:14
door CitRoel
Ik heb het er al eens eerder over gehad een AZAM6 uit ´67 die al 30 jaar in een schuur staat. Ik zit al jaren achter deze zeldzame eend aan.

Afbeelding


Sinds kort zijn we begonnen daar op te ruimen vele onderdelen van GS, Dyane en eend zijn langs gekomen en heb ik weggegeven, verkocht of zelf gehouden. Tot slot zei de eigenaar (1ste eigenaar wel te verstaan) jullie mogen d´r hebben...

En daar was ik blij mee!
Afbeelding

Binnekort gaan we d´r ophalen, even een autoambulance regelen en ze staat binnenkort bij mijn vader (want die heeft de ruimte) in de garage.
Tot dusver de mankementen... ze is weggezet met een kapot baklager, waar ik al een ami6 bak bij heb. Ik verwacht remmen en remleidingen maar verder is ze helemaal hard!
Binnenkort hier meer foto´s van het ophalen...

Geplaatst: do 24 jul, 2008 20:35
door Hanzelman
Mooie kleur zeg,prachtig :D

Geplaatst: do 24 jul, 2008 21:55
door Guyot
Wat een mazzel!
Voor zover ik op de foto kan zien ziet alles er nog strak uit. Ben het met hanzelman eens over de kleur, erg mooi.

Geplaatst: do 24 jul, 2008 21:58
door landloper
Bofkont! Gaat vast een mooi karretje worden.

Geplaatst: do 24 jul, 2008 22:02
door flashnr1
heeft ie een slapend kenteken? als je het op rdw intype komt er niks
mooi ding en ook nog zeer compleet kan je van de mijne niet meer zeggen :lol:

Geplaatst: do 24 jul, 2008 22:12
door Transat
De aanhouder heeft gewonnen :D Gefeliciteerd!
Prachtig zeg, een '67-er van de eerste eigenaar. Wees er maar zuinig op!

Geplaatst: do 24 jul, 2008 22:42
door Punky
Gefeliciteerd. :lol: Apart en mooi kleurtje ook.

Geplaatst: do 24 jul, 2008 22:44
door Jeroen-citroen
Ik wordt jaloers :oops:
Een eend uit mijn geboorte jaar. Helemaal goed, veel plezier ermee :!:

Geplaatst: do 24 jul, 2008 22:52
door Yannick
Eindelijk is het zover! Proficiat! De jaren '70-look die ze ooit gekregen heeft is geweldig en hoort bij de geschiedenis van deze auto. Houden zo dus! 8)

Geplaatst: do 24 jul, 2008 23:08
door Hanzelman
idd,ff een spons en een lap erover om m te cleanen,techniek aanpakken en rijden + genieten maar :lol:

Geplaatst: vr 25 jul, 2008 08:46
door revi
Wow ... een Nederlandse schuurvondst! En wat voor één! Mooi!

Geplaatst: vr 25 jul, 2008 12:44
door TB
Gaaf zeg, geniet er van :)

Geplaatst: wo 6 aug, 2008 16:58
door CitRoel
flashnr1 schreef:heeft ie een slapend kenteken? als je het op rdw intype komt er niks
mooi ding en ook nog zeer compleet kan je van de mijne niet meer zeggen :lol:
Ze heeft inderdaad een slapend kenteken... ze staat al vanaf '76 stil tenminste dat deel zit nog achter de ruit.

En wat de kleur betreft dat is niet origineel, ze is geleverd met AC144 o.t.w. Blanc Carrare. Later is ze overgespoten zodat ze Oranje is geworden, het is wel een originele Citroën kleur maar ik weet nog niet welke. Wel weet ik dat er 5 liter oranje en 3 liter blanke lak over geblazen is. Mochten we dus beluiten om d'r ooit weer AC144 van te maken (wat erg onwaarschijnlijk is) dan hebben we een hoop schuurwerk! :D

Wat ik erg mooi vind en nog nooit gezien heb op een andere eend is dat de eerste eigenaar er een Ami6 beugel op gemaakt heeft voor de extra lampen. 8)

De week na 23 augustus gaan we d'r ophalen... foto's volgen.

Ik kan bijna niet wachten...

Geplaatst: do 7 aug, 2008 00:12
door SamClukkers
CitRoel schreef:Wat ik erg mooi vind en nog nooit gezien heb op een andere eend is dat de eerste eigenaar er een Ami6 beugel op gemaakt heeft voor de extra lampen.
En hij was in die tijd niet de enige! :wink: Hier in België rijdt zelfs een Volvo Amazone rond met een Ami 6 beugel vooraan.

Afbeelding

Geplaatst: za 9 aug, 2008 17:48
door CitRoel
Ohw inderdaad, leuk dat meer mensen hetzelfde idee hebben gehad. Op een Volvo? Heiligschennis :wink: