Pagina 1 van 1

Eend verliest snelheid bij plankgas

Geplaatst: do 9 apr, 2009 20:44
door Kees
Hallo allemaal,

Ik heb een vraag, mijn eend begint moeilijk te doen als ik het gas helemaal intrap. Dan verliest ie langzamerhand snelheid en begint ook erg te stinken en te proesten.

Nu dacht ik eerst dat dit kwam doordat ik teveel olie zou hebben bijgevuld. Maar dat is niet zo.

Heeft iemand enig idee hoe dat kan?
Als ik constant 80 rijd gaat het wel goed.

Bedankt alvast!

Kees

Geplaatst: do 9 apr, 2009 21:56
door backfire
benzinepomp niet lekker, vlotterhoogte niet goed afgesteld, lucht in de leiding, 2e sproeier verstopt. Geloof dat je hier alvast mee aan de slag kunt.

Geplaatst: do 9 apr, 2009 22:08
door Boudewijn
Vuil in de caburateur ?
Naast de aansluiting van je benzine slang zit een bout, draai deze er uit, er zit daar een zeef maak dat schoon en monteer het weer. Draai dan de deksel van de caburateur en maak de vlotterkamer schoon. Controleer gelijk de hoogte van je vlotter.
Natuurlijk moeten ook ontsteking en kleppen goed gesteld zijn.

Geplaatst: vr 10 apr, 2009 10:37
door BasvanEerden
Dat klinkt bij ook als vuil in de carburateur. Goed schoonmaken. Plaats eventueel een benzinefilter tussen je pomp en carburateur. Kosten 1 euro.
Waarmee kan je eigenlijk dat kleine benzinefiltertje goed schoonmaken?

Geplaatst: vr 10 apr, 2009 10:41
door thomaaas
Gewoon ff goed doorblazen en beetje overheen schrobben, 't is zo schoon.

Check ook je brandstofslang op scheurtjes!!