Pagina 1 van 1

Lekkage, ... maar waar?

Geplaatst: za 7 nov, 2009 08:36
door Sjoerdje
In december heb ik de remklauwen gereviseerd, en nieuwe schijven gemonteerd. Mijn eendje remt weer als een hel.
Zo'n 3 maanden terug ging het lampje v/h remvloeistofnivo branden, en was het nivo in het tankje gezakt tot 1cm onder MAX.
Ik heb toen bijgevuld tot MAX. maar na 2 maanden is het nivo weer gezakt. :x

Het lampje gaat te vroeg aan zou ik zeggen. terwijl de vlotter wel reageert op het nivo?! :)
Wat betreft de lekkage, heb ik alle koppelingen en ontluchtingen nagekeken, en kan niets vreemds ontdekken.
Tussen de remklauwen heb ik toen een O-ringetje gedaan; ik zie bij de klauw/ schijf ook niets van een lekkage.

Maar waar lekt ie dan wel! :? :?

Geplaatst: za 7 nov, 2009 10:28
door backfire
Of binnen in je auto vanuit je HRC of achter bij de trommel of onder de koets bij verdeelblok op de achteras.

Geplaatst: za 7 nov, 2009 12:31
door AZL57
Is je vlotter in het reservoir misschien lek en zuigt zich vol remvloeistof?

Geplaatst: za 7 nov, 2009 13:13
door dyane_maniac
ik vermoed je hoofd rem cilinder. dit zie als je van binnen uit de koets naar de hrc kijkt (ik meen dat daar ergens iets van een gaatje zit, de voetenbak in) en de voetenbak. is het daar (binnen in de voetenbak) vettig en ruikt dit naar lhm, dan is het je hrc

Geplaatst: za 7 nov, 2009 15:47
door AZL57
Dat is inderdaad ook nog een optie

Geplaatst: za 7 nov, 2009 17:34
door Eendeke
Zoals dyane maniac het beschrijft heb ik het ook gehad. Lekt het bij de "stift"geloof ik. Een nieuwe is dan het snelst en makkelijkst.

Geplaatst: za 7 nov, 2009 20:28
door Sjoerdje
Het was wel vochtig onder de hrc in de motorruimte.
Ik dacht dat het geen remvloeistof was; het leek niet groen te zijn.
Ik heb echter verder alles gecheckt, en kon niets vinden.

Ik heb inmiddels wat poetspapier onder de hrc gelegd, en hoop dan beter te kunnen zien of het inderdaad remvloejstof is.

Bedankt voor jullie tips!
Ik hou jullie op de hoogte.

Sjoerdje

Geplaatst: ma 9 nov, 2009 19:00
door AZL57
De lekkage die men bedoeld komt niet in de motorruimte maar achter je pedalen binnen in de auto, daar kun je in de HRC kijken. Hier kan ik ook lekken.