Ben vandaag bezig geweest met het afmaken van mijn 2cv6. Ik weet helemaal niet meer waar de roldakriemen koen die het roldak vasthouden wanneer het opgerold is. Mijn eend is opnieuw gespoten en de gaatjes waar ze horen kan ik nergens vinden.
Wie kan mij helpen??
Henny
roldakriem
-
- Moderator
- Berichten: 2566
- Lid geworden op: do 10 mar, 2005 23:02
- Locatie: aarde
Achterin, ongeveer ter hoogte van de bovenkant van je achterruit. Daar zit een naadje tussen het plaatwerk waar de schroef met de drukker tussen gedraaid wordt. ALs je daar de bekleding opzij trekt zie je misschien nog waar hij gezeten heeft. Effe testen of je met de riem helemaal om het dak heen komt qua lengte voor je hem vastzet.
In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry and has been widely regarded as a bad move.
Douglas Adams
Douglas Adams