Kleppen stellen van mijn Dyane

Plaats reactie
Rikki
Beginner
Beginner
Berichten: 33
Lid geworden op: zo 18 feb, 2007 20:02

Kleppen stellen van mijn Dyane

Bericht door Rikki » do 22 feb, 2007 17:45

ik zit te worstelen met de vraag of ik de kleppen van mijn Dyane kan stellen zonder plaatwerk te verwijderen.Kan iemand mij hier raad over geven die hier ervaring mee heeft?

Ramon
Heavy user
Heavy user
Berichten: 3690
Lid geworden op: ma 10 mar, 2003 10:42
Locatie: ibiza
Contacteer:

Bericht door Ramon » do 22 feb, 2007 19:59

ik ken wel iemand die dat heel goed kan er special gereedschap voor heeft

maar dan moet je naar amsterdam

Evan
Veelvuldig poster
Veelvuldig poster
Berichten: 646
Lid geworden op: di 8 feb, 2005 10:30

Bericht door Evan » do 22 feb, 2007 21:24

deze jongen kan het ook, en heeft daar geen speciaal gereedschap voor nodig ;) (oh hij heeft alleen wel een duimpje afgezaagd ;)

tis iets moeilijker dan een eend, en je krijgt minder makkelijk een lekbakje onder je cilinder om de olie uit je kleppendeksel op te vangen. Het enige ("echt") moeilijke is dat je een haakse schroevedraaier of een kort duimpje nodig hebt. Maar het kan zeker wel zonder je plaatwerk te verwijderen.

Rusty en ik moeten nog een keer kijken wie het sneller kan, want hij had de laatste keer wel zijn spatschermen verwijderd voor t kleppen stellen van zijn acadiane.
Ami 8 break

Plaats reactie