Waren we lekker aan het toeren in onze pas gerestaureerde ACA-eend, begint ie te ploffen en houdt in, stukje verderop rijdt ie weer goed, maar dat duurde maar ff, want toen werd het erger: enorme knallen uit de uitlaat(lijkend op een parel in bougie bij een brommer)moto

Gisteren originele visa carburateur gemonteerd, kleppen gesteld en benzinefiltertje geplaatst en bougies vervangen.
Afijn ANWB gebeld, want we davhten; de bougies moeten ff schoongemaakt worden, tja dat dacht de ANWB-er ook, maar helaas was het probleem niet verholpen, sterker nog hij wilde niet meer starten.
2e ANWB-er erbij, zoeken, ja... ze hadden het gevonden, er was een sensor op het vliegwiel kapot.
Thuis gebracht door een bergingsbedrijf......
Kennis kon ons helpen aan een andere sensor, deze dus vervangen, helaas niet het gewenste resultaat, want na een proefritje van 5 minuten, waarbij de auto best redelijk liep, begon het probleem opnieuw.
Nu naar huis gesleept, want hij was niet meer aan de praat te krijgen.
Graag jullie technische reakties, heb al veel info van dit forum gehaald, dus heb alle vertrouwen.....
Alvast dank.
Grequekwekkuh[/i][/list]