Pagina 1 van 2
Even voorstellen..
Geplaatst: vr 21 dec, 2007 11:34
door Gerald
Dag Eendrijders,
Graag stel ik me even voor. Ik ben Gerald en rijd samen met mijn echtgenote sinds twee jaar een prachtige gebruiksbak, een 2CV6 Club van 1987. De Eend wordt in gezet naast onze DS waar 'ie voor gemaakt is: rijden over landweggetjes. En inderdaad, over de onverharde wegen en paden is het taaie rakker. We kochten de Eend zonder APK met een kapot wiellager en doorgeroeste hoeken bij de achterbank. Ik heb de hoeken gelast, nieuw dakje geplaats een een beurtje gegeven. Nu loopt 'ie al twee jaar als een trein. In de toekomst moet het chassis gewisseld worden.
Geplaatst: vr 21 dec, 2007 11:53
door Punky
Welkom op dit forum.
Heb je ook een foto van je eend.
Misschien komen we mekaar nog eens tegen. Wij gaan in de zomer namelijk regelmatig naar de afgraving in Langenboom.

Geplaatst: vr 21 dec, 2007 11:59
door Jeroen-citroen
Welkom op het forum

Geplaatst: vr 21 dec, 2007 12:35
door the Nosepicker
En welkom ja!
Geplaatst: vr 21 dec, 2007 13:37
door Gerald
Geplaatst: vr 21 dec, 2007 13:42
door Hanzelman
Een mooie grijze,netjes.
Welkom en veel plezier alhier en daar op een meeting oid.
Groetjes en fijne feestdagen,
Hans
Dit is de schoonheid van Gerald dus

Geplaatst: vr 21 dec, 2007 15:59
door Punky
Grijs!!! Altijd goed.

Geplaatst: vr 21 dec, 2007 16:01
door marcopr
Mooi grijs is niet lelijk.
Dankzij Citroën weten we dat de variatie in grijs (en beige) oneindig is. Ik stel mij altijd de directievergaderingen voor waarin besloten welke kleur grijsbeige de komende periode goed zou verkopen. Met echt Frans temperament je favoriete beige promoten!

Geplaatst: ma 24 dec, 2007 16:44
door Gerald
En omdat 'ie niet grijs genoeg kan zijn, heeft ons deuxcheveau'tje grijze koplamphuizen en een grijze gril (dat houden we graag zo). Geen chroom, rallyzwart of anders vrolijke tint dus. Alleen de grijze lak van de motorkap bleef hangen aan de TomTom-rally sticker. Quelle dommage... gelukkig kwam er grondverf onder de lak tevoorschijn in...grijs.

Geplaatst: ma 24 dec, 2007 16:49
door SamClukkers
Het doet me een groot plezier om te horen dat je (ondanks de periode) geen kerstboom van je 2cv wil maken.
Welkom!
Geplaatst: ma 24 dec, 2007 19:17
door Rollo
Kerstboom van je 2cv maken?
Kan dat dan?
Cool!
Welkom trouwens!!!!

Geplaatst: ma 24 dec, 2007 22:26
door TB
Welkom. Leuke eend, echt een gebruikseend maar wel netjes

Geplaatst: di 25 dec, 2007 09:23
door André Post
Rollo schreef:Kerstboom van je 2cv maken?
Kan dat dan?
Cool!
Dat kan natuurlijk alleen goed met een
groene.
Geplaatst: di 25 dec, 2007 19:54
door Erik van D.
Niet teveel toeters en bellen op de eend Gerald, ben ik het wel mee eens.
Geplaatst: do 27 dec, 2007 12:21
door Gerald
Dank voor jullie leuke reacties. Overigens kan ik een persoonlijk aangepaste Eend ook erg waarderen, maar heb zelf het liefst een zo orgineel/eenvoudig mogelijke. De motor is niet origineel (AM2) en lust alleen super '98.