Omdat de eend nog minimaal twee maanden stil moet staan, dacht ik het water af te laten door het gat te vergroten. Echter kwam ik er met de boormachine niet bij en moest ik de auto aan de linker voorzijde opkrikken.
Op dat moment kwam de werkelijke water lekkage aan het licht. Door een gaatje onder in het chassis kwam er een flinke sloot water uit. Ik heb niet alles op kunnen vangen, maar wat ik heb opgevangen was meer dan een liter.
Er zitten daar drie gaatjes op een rij. Alleen uit het linker gat kwam water.
De eend is van binnen droog, dus vraag ik mij af hoe dat water in het chassis kan komen. Het zal toch niet allemaal condens water zijn.
Dan vraag ik mij ook af waar ik gaten in het chassis kan boren om al het water of te laten lopen. Heeft iemand daar maten van?
Water uit uitlaat:
![Afbeelding](https://thumbs-eu-west-1.myalbum.io/photo/360/71e698de-02bb-4c68-832d-f00021f8e133.jpg)
Water uit chassis:
![Afbeelding](https://thumbs-eu-west-1.myalbum.io/photo/360/ab826b27-5853-4d06-b004-92ebe29803a2.jpg)