Uiteindelijk wil ik er nog een mooie serie foto's van online plaatsen in een website. Maar voorlopig even een selectie van de foto's hier
http://www.flickr.com/photos/bloemendal ... 565574642/
Voorlopig blijf ik zeker even rond rijden zo. Het spuitwerk kost ook aardig wat. Ik zit er zelfs over te denken om hem tzt helemaal verzinkt te hebben en zo rond te rijden.
Tijdens het opbouwen realiseer je wel weer hoeveel je vast maakt en wat straks ook weer los moet als je hem gaat spuiten. Dat kost erg veel tijd en voorbereiding.
Dat is wel een nadeel van verzinken denk ik. Je moet geen haast hebben met de restauratie. Het mooiste zou zijn, de koets nog een half jaar tot een jaar gewoon buiten laten staan. Daarna spuiten en dan pas opbouwen. Of natuurlijk een koets kopen die al klaar staat bij de 2CV specialist en al een jaar geleden verzinkt is.
Op Citromobiel staat de 2CV specialist ook wel weer met de verzinkte onderdelen. Een kleine kans dat ik het ook haal om dan klaar te zijn.
Eergisteren had ik ruzie met het rubber van de voorruit en is uiteindelijk het rubber kapot gegaan. Gisteren toch mijn oude voorruitrubber maar weer gepakt en dit keer ging het heel erg vlot. Ook meteen de ventilatieklep (RVS) en de achterramen geplaatst. Morgen ga ik echt serieuse klappen maken en hoop ik spatborden achter te monteren, deurvangers, achterdeuren. En hopelijk de kabelboom helemaal goed aan te sluiten. Als dat gelukt is dan kan ik de eerste meters gaan rijden.
Nog wat foto's
